KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12597354
nr 1259 7354
Peter Tillberg
(1946-2016), Sverige
Blandteknik, Peter Tillberg (f. 1946), Sverige. Drottning. Signerad, bär dedikation. Ca 100x70 cm
Peter Tillberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1946, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:42:09
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Peter Tillberg
Läs mer om Peter Tillberg